Uttak til NTC Region Øst

Nasjonal TalentCamp i 2017

NBBF Region Øst
27.04.2018
TNT har arrangert et Busstilbud for alle deltakere til Nasjonal TalentCamp

Busstilbud

TNT har frivillig satt opp et busstilbud for alle deltakerne til Tønsberg uansett Region. Påmelding og betaling gjøres direkte online.

Kontaktperson for busstilbudet er: Tommy Gundersen: post.gundersen@gmail.com 

Linke til busspåmelding


Under følger uttaket til TalentCamp på Tønsberg 18-21.mai 2018 for Region Øst

Gutter 14 (2004)

Fornavn                              Etternavn                                           Klubb

Rhovic Joshel                    Sisor                                                     Oppsal

Tobias                                  Emmerhoff                                       Oppsal

Axel                                      Maarud                                               Skjetten

Martin                                 Skadberg                                            Kolbotn

Axl                                         Gagliardi                                             Kolbotn

Christoffer                         Stærfelt                                              Kolbotn

Bernhard                            Mjelde Olsen                                   Kolbotn

Brage                                   Slott Hovstad                                    Kolbotn

Ole                                        Grindvik Nielsen                             Kolbotn

Sander                                 Junker                                                 Ås

Benjamin                            Fish Andersen                                  TNT

Oskar Emil                          Klemmetsby                                     TNT

Oliver                                   Bergstad                                             Sandvika

Amar                                    Pinjo                                                    Bislet

Daris                                     Mutevelic                                          Bislet

Brage                                   Gleditsch Brustad                           Asker

Simon                                  Bergfjord Stoll                                  Asker

David                                   Gjersvoll Sandstå                            Persbråten

Sverre                                  Stray-Pedersen                               Persbråten

Herman                               Ingstad                                                Persbråten


Jenter U14 (2004) 

Fornavn                              Etternavn                           Klubb

Silje                                       Reite                                    TNT

Marta                                   Nyhus Rudskjær              TNT

Bianca                                  Solem                                  TNT

Lilly                                        Izadi                                      Kjelsås

Lotte                                    Seljelid                                Kjelsås

Linnea                                  Lamøy                                  Kjelsås

Cathrine                              Fornæss                              Hønefoss

Selma                                   Deisz                                    EB-85

Alexandra                          Schia von Krogh               EB-85

Malena                                Waage Thomsen             EB-85

Anne Ingeborg                 Alme                                    EB-85

Camilla                                 Gjerstad                             EB-85

Hannah                               Ledsten - Ullersmo         Ullern

Norah                                  Simonsen                           Ullern

Tiril                                        Valther Hansen                Nesodden

Nora                                     Fløistad Iveren                 Bislet

Gabrielle                             Aasli Tobiassen                Skjetten

Lilly Emilie                           Slinning                               Asker

Mia                                       Præsttun                            Asker

Elena                                    Salvesen                             Asker


Gutter U15 (2003)

Fornavn                              Etternavn                           Klubb

Christoffer                         Lorenzen-Tungland        Ullern  

August                                 Bognar                                 Ullern

Ulrik Yohannes                 Leegaard Fotland            Ullern

Joakim                                 Liebig                                   Ullern

Lavrans                                Linnestad                           Ås

Georg                                  Helvik                                  Sandvika

David                                    G. Nilssen                           Sandvika

Daniel                                  Gulbrandsen                     Asker

Kristoffer                            Nesse                                  Asker

Isac                                        Ashraf Angelsen              Oppsal

Brage                                   Døskeland                          Oppsal

Matteo                                Smajlovic                            Kongsberg

Peder Ingmar                   Dahl                                      Bislet

Mathias                               Svendsen                           Bislet

Andreas                              Lorgen                                 Bislet

Trix                                        Dela Cruz                            Bislet

Daniel                                  Lidberg Omarsson          Høybråten

Victor                                   Roedele                              Kolbotn

Kristoffer                            Grave                                   TNT

Fabian                                  Witting                                Ammerud


Jenter U15 (2003)

Fornavn                              Etternavn                           Klubb

Elise                                      Grytbak                               TNT

Malene                               Grannegård – Høllo        Hønefoss

Anne Felicia                       Dyngeland – Sundén     Ullern

Delia                                     Manga-Wessmann         Ullern

Julia Celine                         Doble- Jacobsen              Ullern

Tiril                                        Eiane Hukkelberg            Kjelsås

Ingrid                                   Andersen Eggen              Kjelsås

Julie                                      S. Mjelde                            Sandvika

Lisa                                        Hjelde                                  Sandvika

Emma                                  Strømsvåg                          Sandvika

Ingrid                                   Stillesby -  Mauritzen     Sandvika

Maja                                     Gulbransen                       Sandvika             


Region Øst ønsker alle sammen lykke til!