Trekning Basketbarometeret 2017

Espen A. Johansen
19.05.2017
Vinnerne er klare, fire heldige personer er trukket ut blant 269 deltakere.

Dette er vinnerne av følgende premier:

- GRIME hettejakke fra Macron er vunnet av Kristine Barstad Lindholm

- Molten ball GL7 er vunnet av Darko

- Landslagsdrakt 2017 er vunnet av Bjørn Johan Skjerve

- Molten streetball er vunnet av Ingeborg Kaus

Vi ber vinnerne ta kontakt med NBBF for overlevering av premiene.


NBBF ønsker å være mer faktabasert i sitt utviklingsarbeid og ønsker å få mer kunnskap om hvordan våre medlemmer og brukere opplever NBBF sentralt og våre regioners arbeid. Basketbarometeret skal derfor gjennomføres årlig.

Ditt svar  gir oss verdifull informasjon om hva du som medlem, klubbleder og/eller frivillig mener er viktige forbedringsområder i norsk basket. Dette er andre året vi gjennomfører Basketbarometeret, vi håper at våre tiltak fra fjorårets undersøkelse har gitt positive resultater.

Resultatene fra Basketbarometeret skal bidra til å forbedre vårt arbeid sentralt og regionalt, resultatene vil bli offentliggjort på basket.no.