Resultater fra RM

​Askers jenter jubler etter seier i RM på Hønefoss i JU15B serien

NBBF Region Øst
09.04.2019
Her finner du alle resultater fra helgens Regionsmesterskap for ØST/VEST og B-serier

Etter to fulle dager i Hønefoss Arena med basketmorro har vi fått nye Regionsmestre! Gratulerer!

Den 6-7.april var Hønefoss Basketballklubb flotte arrangører til Regionsmesterskap for ØST-/VEST- og B-serier og NBBF Region ØST takker samtlige deltakere for vel gjennomført arrangement. 


Her er plasseringene etter RM for ØST-/VEST/-B-serier i Hønefoss Arena 6.-7.4:


GU14

Regionsmester – BØLER

2.plass – Kjelsås 2

3.plass – Centrum Tigers

4.plass – TNT Towers 1

 


All Star Team

Christian Solis – Bøler

Trym Wågsæther – Bøler

Bobby Aisosa – Kjelsås

Jakob Næss – TNT Towers

Elias Demoniere – Centrum Tigers

 

MVP 

Etienne Aspevik - Bøler



JU15B

Regionsmester – ASKER

2.plass – EB-85

3.plass – Kjelsås

4.plass – Bøler



All Star Team:

Maria Bogacz – Bøler

Sara Omarsdottir – Kjelsås

Mia Præsttun – Asker (MVP)

Hermine Heier – EB-85

Elena Salvesen - Asker



GU15 ØST/VEST/MIDT

Regionsmester – SKIEN GHOSTS

2.plass – Kjelsås

3.plass – Centrum Tigers

4.plass – Oppsal



All Star Team:

Ole Petter Sjøberg – Skien Ghosts (MVP)

Kenneth Gulbrandsen – Skien Ghosts

Gabriel Grov Diesen – Kjelsås

Felix Grini – Centrum Tigers

Jesper Schjerven – Oppsal 



GU16 ØST/VEST

Regionsmester – BØLER

2.plass – Halden

3.plass – EB-85

4.plass – Hønefoss



All Star Team

Szymon Biegajlo – Hønefoss

Tobias Olberg – EB-85

Mohamad Al-Hindi – Bøler (MVP)

Victor Soltvedt – Bøler

Oliver Nygaard - Halden



GU17B ØST/VEST

Regionsmester – VÅLERENGA

2.plass – Skjetten

3.plass – Oppsal

4.plass – Skien Ghosts



All Star Team

Simen Nyheim – Skien Ghosts

Adrian Særslett – Oppsal

Sander Johansen – Vålerenga (MVP)

Arnoldas Kupstas – Skjetten

Lukas Egeland - Vålerenga



GU19B ØST/VEST

Regionsmester – SANDVIKA

2.plass – Skien Ghosts

3.plass – Nesodden

4.plass – Ås



All Star Team

Julian Sørensen – Nesodden

Paul Linnestad Kelly – Ås

David Nilssen – Sandvika (MVP)

Eivind Kjær – Skien Ghosts

Ari Hadri – Sandvika



Vi vil takke Hønefoss Basketballklubb for et glimrende gjennomført arrangement!

Flere bilder på alle lag finner du på vår facebookside. TRYKK HER!