RM Øst/Vest/B-seriere

Ragnhild Riis
04.01.2018
Regionsmesterskapet (RM) for Øst/Vest/B-serier NBBF Region Øst  17.-18.3.18

ARENA: HØNEFOSS ARENA

TEKNISK ARRANGØR: HØNEFOSS BBK

ANSVARLIG REGION ØST: AXEL LANGAKER

 

KLASSER:

GU14 ØST / GU14 VEST

GU15 ØST / GU15 VEST

GU16 ØST / GU16 VEST

GU17B ØST / GU17B VEST

GU19B ØST / GU19B VEST

 

TURNERINGSFORM / KAMPOPPSETT:

  • De to øverst plasserte lagene i seriespillet ØST / VEST (totalt 4 lag fra hver klasse) er kvalifisert for deltakelse. 
  • Det spilles semifinaler og bronse-/finale. (Hvert lag spiller 2 kamper).
  • Det kåres vinner, 2.-pl., 3.-pl., og 4.pl. Alle lag premieres.
  • Det velges ut All Star Team og MVP i alle klasser.
  • Kampoppsett vil bli publisert tirsdag 13.3.18.

Deltakelse i Regionsmesterskapet er gratis for kvalifiserte lag.

 

VIKTIG – PÅMELDING:

Lag som ønsker å delta i Regionsmesterskapet, dersom de kvalifiserer seg, må bekrefte dette på mail innen 26.1.18.

Påmelding må inneholde bekreftelse på deltakelse samt kontaktperson og kontaktinfo (mail + mobilnummer).

Mail med bekreftelse sendes til Axel Langaker: Axel.Langaker@basket.no 

 

Aktuelle lag i klassene:

(Lag som ikke har fått innvilget dispensasjon)

 

GU14 VEST:

  • Ullern 1
  • Ullern 2 (05)
  • Bislet
  • Bygdøy
  • Centrum Tigers
  • Skien Ghosts
  • EB-85 2 (05)
  • Sandvika 2

GU14 ØST:

  • Skjetten
  • EB-85 1 (04)
  • Halden
  • Nesodden
  • Bøler 2 Gul
  • Bøler 3 Blå
  • Oppsal 2
  • Høybråten

GU15 VEST:

  • Kjelsås
  • Sandefjord Whalers
  • TNT Towers 2
  • Bygdøy
  • Vålerenga
  • Hønefoss
  • EB-85 (03/04)

GU15 ØST:

  • Fredrikstad
  • Kolbotn 1 Hvit
  • Kolbotn 2 (04) Blå
  • Bøler
  • Centrum Tigers
  • Oppsal 2
  • Moss
  • Skjetten 2

GU16 VEST:

  • Persbråten
  • Skien Ghosts
  • Nordstrand 1
  • Oppsal
  • Bøler 2 Blå
  • Asker 2
  • Vålerenga 1

GU16 ØST:

  • Kolbotn
  • Vålerenga 2
  • Bøler 1
  • Høybråten
  • Ammerud
  • Askim

GU17B VEST:

  • Sandvika 3 (02)
  • Kjelsås
  • TNT Towers
  • Hønefoss

GU17B ØST:

  • Ås
  • Halden
  • Høybråten
  • Oppsal
  • Fredrikstad

GU19B VEST:

  • Bygdøy
  • Persbråten
  • Hønefoss
  • Ullern 3

GU19B ØST:

  • Nesodden
  • Oppsal Tigers 2
  • Nittedal
  • Kolbotn
  • Skjetten 2